Kategoriler
Genel

Yeni Yalova İmes OSB Reklam Filmi Aktuel medya

Yalova İmes organize sanayi bölge yerli üretim de yenilikçi, yeşil üretim yeni kuşak reklam yalova imes osb aktuel medya çalışmamızdır. Bir çok tanıtım reklam filmi çalışmalarımız tv kuşak reklam akışı olarak sizlerle olmaktadır. Reklamın doğru adresi için aktuel medya www.aktuelmedya.org adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kuşak ve bant reklam çalışmalarımız için sayfamızı ziyaret etmeyi çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız. Birçok bant reklam ve kuşak reklam çalışmalarımız uzun yılların müşteri memnuniyeti ile devam eden aktuel medya reklam sizlere en kaliteli iyi reklam çalışmasını sunmaya devam etmektedir.

Aktuel medya tv reklam dışında sosyal medya, radyo reklam, açık hava reklamcılığı reklama dair her alan müşterilerimize en iyi hizmeti vermektedir. İletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yalova İMES Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, Yalova ili Çiftlikköy İlçesi Laledere-Gacık-Kılıç Köyleri üçgeninde, İstanbul-İzmir Otoyolu’na cephe, Kılıç gişesinin hemen çıkışında stratejik bir noktada konumlanan bölge 4562 sayılı OSB Kanunu ile kurulmuştur. YALOVA İMES MAKİNE İHTİSAS OSB, yer seçimi ve başvuru süreçlerinin tamamlanması sonrasında 7 Haziran 2017 tarihinde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onayı ile 331 sicil numarasını alarak tüzel kişilik kazanmıştır. Yalova İMES Makine İhtisas OSB 6 Kasım 2017 tarihinde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından Kamu Yararı Kararı alınmıştır. Her biri ülkemizin kendi sektörlerinde öncü konumda olan firmalarını barındıran Yalova İMES Makine İhtisas OSB, bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlama hedefiyle büyümeye devam etmektedir.

Kaynak: Yalova İmes Osb

Yeni Yalova İmes OSB Reklam Filmi Aktuel medya

Medya Satın Alma ve Planlama İşlerinizde güvenilirlik ve tecrübemizle yanınızdayız!

Kaliteli ve temiz işçilik için bizleri takip ederek iletişime geçerek reklamlarınızın en iyi şekilde kitleye ulaşması için erdinc@aktuelmedya.org ile iletişime geçebilirsiniz.

Tv kuşak reklam, bant reklam ve açık hava çalışmalarımız için linke tıklamayı unutmayınız.