Kategoriler
Genel

Yasak Elma Dizisine Tv Reklam Ver

Yasak elma dizisine tv reklam ver tv reklam fox tv dizilerine uygun fiyatlarla reklam vererek markanızı öne çıkartarak geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Bant reklam marka ve ürün tanıtımlarında bir çok reklam içinde sıkça tercih edilen reklam türünden biridir. Kuşak reklam ve ana sponsor olarak tercih edebileceğiz. Diğer reklam seçenekleridir.

Aktüel medya reklam ajansımıza ulaşarak reklam fiyat ve program planı için bilgi almadan karar vermeyiniz. Uzun yılların verdiği tecrübemiz ve reklam bizim işimiz bizimle çalışmak ister misiniz ??

Kuşak reklam nedir ?

Dizi ve programda, jenerikten sonra reklam kuşağında tam ekran olarak hazırlanan kuşak reklamlar izleyicin dikkatini çekerek markalarınız için önem taşımaktadır. Ürünlerinizin Tv kanallarında en çok izlenen dizilerin reklam kuşağında yayımlanması markanız için etkili olacaktır.

Program içinde olmayan program önünde ve sonunda tam ekran olarak sesli müzikli olan çalışmanın adı kuşak reklamdır.

Kuşak reklam 5 saniyeden başlayıp 50 saniye kadar çıkabilir. Bu reklama bağlı süredir. Reklam süresi saniyelere göre maliyeti ayarlanmaktadır. Yayında 1 saniye olan 1 tl ise 50 saniye 50 tl gibi ayarlanmaktadır. Süresine göre maliyeti ayarlanmaktadır. 5 Saniyede olabilir 30 saniyede yapılan kuşak reklam vardır.

Yasak Elma Dizisine Tv Reklam Ver

Reklam için bizi neden tercih etmelisiniz. İşimizde en iyisi olmayı Hedefleyen ve uzun yılların çalışmasının verdiği güvenle her zaman zirvede olmayı planlıyoruz. Reklam verenin gözünde farklılaşıyoruz. Reklamda doğru adres için aktüel medya sizinle…