Kategoriler
Genel

Ya İstiklal Ya Ölüm Tv Bant Reklam Şerit Reklam Nedir ?

Bant reklam nedir ? Şerit reklam nedir? Alt reklam kuşağı nedir ? Sanal ve bant reklamlar televizyonda yayımlanmak üzere ajanslara özel olarak yapılan çalışmalara bant tanıtımı denir. Bu tür çalışmalar dizi ve program içerisinde 8 ve 10 saniye yayımlanır. Tv reklam vermek için
erdinc@aktuelmedya.org iletişime geçebilirsiniz.

Ya İstiklal Ya Ölüm Tv Bant Reklam Şerit Reklam Nedir ?

Tv akışı devam ederken ekranın % 20 şerit şeklinde kaplamaktadır. Ölçüleri 1920 x 220 kullanılmaktadır.

Bant reklamının son zamanlarda tercih edilmesi çok popüler olasının diğer sebebi de tv akışı devam ederken diziler ve programların yayın akışında bant reklam, şerit ve çerçeve reklamları oldukça televizyon kanallarına reklam vermek isteyen ajansların tercihinde olmaktadır. Bant reklamları için bizimle çalışabilirsiniz.

Tv reklancılığı için linke tıklayabilirsiniz.
Aktüel Medya’da, Senaryolar yazılır, mekanlar belirlenir, oyuncular seçilir, roller ezberlenir, dekorlar inşa edilir, ışıklar, ışıkçılar, kameramanlar, fotoğrafçılar, sanat yönetmenleri, prodüktörler, dur durak bilmeksizin, sıcak soğuk dinlemeksizin Marka ve ürünlerinizi daha iyi tanıtmak için çalışırlar.

Radyo reklamcılığı

Aktüel Medya Radyo Reklamcılığı hizmeti ile farklı bir kitleye hitap edebilir, ürünlerinizi ve markanızı bu yoldan da tanıtabilirsiniz.

Unutmayalım ki bir kampanyanız farklı kanallardan insanlara ulaştıkça, reklamlar hiç ummadığınız kişileri ürün ve hizmetinizi satın almaya ikna edebilir.

Yazılı Basın Reklamcılığı

Merakla okunan, takip edilen yüksek tirajlara sahip basılı medya ürünlerinde markanızın yer almasını, daha çok kişiye ulaşarak müşteri kitlenizi genişletmek ister misiniz?

3D Animasyon Çalışmalarımız mutlaka linke tıklamayı unutmayınız.


Ya İstiklal Ya Ölüm Tv Bant Reklam Şerit Reklam Ver

Medya Satın Alma ve Planlama İşlerinizde güvenilirlik ve tecrübemizle yanınızdayız!