Kategoriler
Genel

Tv Sponsor Reklam Dizilere Ana Sponsor Reklam Ver

Tv sponsor reklam dizilere ana sponsor reklam ver

Tv sponsor reklamları ve dizilerin ana sponsoru olarak reklam neden tercihiniz olmalıdır ? sponsor reklamları ürün ve marka tanıtımında oldukça etkilidir. İçerik başlangıç, devam ve bitiş olarak dizi ve program akışında marka tanıtımına oldukça fayda sağlamaktadır. Tv de en çok izlenen programlar ve dizi seçimlerini iyi değerlendirerek yapılan reklam seçimleri müşterilerimize iyi sonuçlarla geri dönüş sağlamaktadır.

Sponsor reklamları kuşak reklam olarak sesli hazırlanmaktadır. Sunar, devam edecek ve sona erdi diyerek hazırlanmaktadır. İzleyicinin başlama saatini beklerken giren içerik görsellik ürün tanıtımında etkili rol oynamaktadır. Uzun yılların verdiği deneyim oldukça etkili olmaktadır. Müşteri memnuniyeti reklam ajansımız için oldukça önem taşımaktadır. Bizimle çalışmak ister misiniz ? bizlere sosyal medya ve whatsapp mesaj yazarak iletişime geçebilirsiniz.

Kuşak reklam ürün tanıtımı için oldukça önemlidir. Hazırlanan reklam yayın akışında sesli olması kişiler izlemese bile sesle markayı ve sloganı hafızada bırakacaktır. Ajanslar için kuşak reklam sesli olması ayrı avantaj sağlamaktadır.

Kuşak reklam nedir ? program içinde olmayan program önünde ve sonunda tam ekran olarak sesli müzikli olan çalışmanın adı kuşak reklamdır.

Tv Sponsor Reklam Dizilere Sponsor Reklam Ver

Kuşak reklamları sesli olarak yayımlanan çoğunluk ana sponsor reklamlarında etkili marka içeriği önemlidir. Tercihiniz aktüel medya olarak değerlendirmek isterseniz. Çalışmalarımıza deneyimlerimizden fayda sağlayacağınız birçok reklam tanıtım filmlerimizi inceleyerek doğru adreste olduğunuzu görebilirsiniz.

Kuşak reklam 5 saniyeden başlayıp 50 saniye kadar çıkabilir. Bu reklama bağlı süredir. Reklam süresi saniyelere göre maliyeti ayarlanmaktadır. Yayında 1 saniye olan 1 tl ise 50 saniye 50 tl gibi ayarlanmaktadır. Süresine göre maliyeti ayarlanmaktadır. 5 Saniyede olabilir 30 saniyede yapılan kuşak reklam vardır.

Kuşak reklam, ana sponsor, bant reklam ve sosyal medya reklamları, radyo reklamları hepsi ve daha fazlası için linke tıklayabilirsiniz.