Kategoriler
Genel

Tv Reklamları Türkiye Geneli

Tv reklamları Türkiye genelinde bir çok tv kanalında bant, kuşak, şerit reklamları için bizi tercih edebilirsiniz. www.aktuelmedya.org adresiyle ulaşabilirsiniz.

Türkiye Geneli Tv Reklamları

Tv bant reklam nedir ? Bant reklam nasıl uygulanır ? Bant reklam ölçüleri maksimum ne kadar ? Bant reklam fiyatları ne kadar ?

Bant reklam nedir ? Tv akışı devam ederken ekranın % 20 şerit şeklinde kaplamaktadır. Ölçüleri 1920 x 220 kullanılmaktadır

Tv bant reklam nedir ?

Elektronik görüntü sistemleri kullanılması ile dizi veya program içerisine o anki ortam ile bağlantıdan olmayan tanıtım yayınlarının yerleştirilmesine bant reklamı denir..

Genellikle sanal olanlar program veya dizi içinde bant tanıtımları % 60 bant geçmez.

Televizyonda yayınlanmak üzere ajanslara özel olarak yapılmış çalışmalara bant tanıtımı veya şerit reklamı denilmektedir..

Bu tür çalışmalar dizi ve program içinde 8 saniye ve 10 saniye yayımlanmaktadır. Ücretlendirmeleri her dizi ve program için değişiklik göstermektedir. Ücret hesaplaması yapılırken her 1 saniye karşılığı bedel 8 ile çarpılarak toplam bedel alınır.

Türkiye Genelini Tv Reklamları

Kuşak reklam nedir ?

Tv kuşak reklam nedir? tv kuşak reklamları nelerdir ? kuşak reklam örnekleri kuşak reklam ayrıca tv bant ve şerit reklam reklamlar, spot reklam ve sosyal medya reklamları gibi bir çok reklam için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kuşak reklam nedir ? kuşak reklam program içinde olmayan program önünde ve sonunda tam ekran olarak sesli müzikli olan çalışmanın adı kuşak reklamdır.

Kuşak reklamın program akışındaki süre nasıl ayarlanır ve nasıl müşterilerin istediği süre içerinde hazırlanmaktadır.

Kuşak reklam 5 saniyeden başlayıp 50 saniye kadar çıkabilir. Bu reklama bağlı süredir. Reklam süresi saniyelere göre maliyeti ayarlanmaktadır. Yayında 1 saniye olan 1 tl ise 50 saniye 50 tl gibi ayarlanmaktadır. Süresine göre maliyeti ayarlanmaktadır. 5 Saniyede olabilir 30 saniyede yapılan kuşak reklam vardır.

Kuşak reklam hazırlarken reklama göre markaya ve ürüne uygun olacak şekilde süresini planlamak ve hazırlamak maliyet acısından her zaman fayda sağlamaktadır.

Kuşak reklam ürün tanıtımı için oldukça önemlidir. Hazırlanan reklam yayın akışında sesli olması kişiler izlemese bile sesle markayı ve sloganı hafızada bırakacaktır. Ajanslar için kuşak reklam sesli olması ayrı avantaj sağlamaktadır.

Tv Reklamları Türkiye Geneli

Birçok çalışmalarımız ve yazılarımız için linke tıklamayı unutmayınız..