Kategoriler
Genel

TV Reklamları 2020

TV reklamları 2020 aktüel medya reklam ajansı olarak kaliteli hizmet için bizleri tercih edebilirsiniz. Uzun yılların verdiği tecrübe ve iş kalitesine zamanında teslim edilen iş hizmetlerimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 2020 reklam fiyatları müşterilerimize uygun kampanyalar ile devam etmektedir.

Reklam bütçe planını ister siz hazırlayın veya bizlerin size uygun kanal ve reklam için tekliflerimizi değerlendirin. Bant reklam program içeriğinde yayın akışında izleyicinin dikkatini çeken görsel reklam türüdür. Tv akışı devam ederken ekranın % 20 şerit şeklinde kaplamaktadır. Ölçüleri 1920 x 220 kullanılmaktadır. Elektronik görüntü sistemleri kullanılması ile dizi veya program içerisine o anki ortam ile bağlantıdan olmayan tanıtım yayınlarının yerleştirilmesine bant reklamı denir..

Müşterinin tercih ettiği kuşak reklam ise hangi programda yayımlanacağı ve hangi saatler içeriğinde yayına gireceği müşterinin istediği doğrultusunda uygun fiyatlarla hizmet vererek uygulanmaktadır. Reklam anlaşması yapmadan mutlaka bizlerle iletişime geçmeden karar vermeyiniz.

TV Reklamları 2020

Bütçenize uygun reklam fiyatları ile en iyi kaliteli reklamlar için aktüel medya 2020 reklamları için bizi arayın..Markanızı tanıtmak ve geniş kitleye ulaştırmak için megalight, metrobüs, billboard, ve açık hava reklamları ve daha fazlası için bizleri tercih edebilirsiniz.

Seslendirme için bizi arayın..

Kuşak reklamlarında markanıza seslendirme için bizi tercih edebilirsiniz. Markanızı birçok kitleye tanıtımı yapmak ve ürünün öne çıkmasını sağlamak için reklam içeriği oldukça önemlidir. Markaya ve ürüne uygun metin yazılıp stüdyoda seslendirme yapılmaktadır. Yılların verdiği tecrübe ile hedef kitlesine en iyi çalışmalarımızla devam etmekteyiz. 

Bant Reklam Video

Kuşak Reklam

Yazılarımız ve reklam bilgilerimiz için linke tıklamayı unutmayınız.