Kategoriler
Genel

Tv Reklamı Ver Bant Reklam Fiyatları

Tv reklamı ver bant reklam fiyatları .. Tv reklamı nasıl verilir ? Bant reklam ölçüleri Tv akışı devam ederken ekranın % 20 şerit şeklinde kaplamaktadır. Ölçüleri 1920 x 220 kullanılmaktadır. Elektronik görüntü sistemleri kullanılması ile dizi veya program içerisine o anki ortam ile bağlantıdan olmayan tanıtım yayınlarının yerleştirilmesine bant reklamı denir..

Tv reklamları özellikle tv de bant reklamı vermek ürünün daha çok kitleye ulaşmasında büyük faktör göstermektedir. Tv akışı devam ederken diziler ve programların yayın akışında bant reklam, şerit ve çerçeve reklamları oldukça televizyon kanallarına reklam vermek isteyen ajansların tercihinde olmaktadır. Bant reklamları için bizimle çalışabilirsiniz.

Tv reklam fiyatları nasıl ayarlanmaktadır ? Bu tür çalışmalar dizi ve program içinde 8 saniye ve 10 saniye yayımlanmaktadır. Ücretlendirmeleri her dizi ve program için değişiklik göstermektedir. Ücret hesaplaması yapılırken her 1 saniye karşılığı bedel 8 ile çarpılarak toplam bedel alınır.

Müşterinin tercih ettiği kuşak reklam ise hangi programda yayımlanacağı ve hangi saatler içeriğinde yayına gireceği müşterinin istediği doğrultusunda uygun fiyatlarla hizmet vererek uygulanmaktadır. Reklam anlaşması yapmadan mutlaka bizlerle iletişime geçmeden karar vermeyiniz.

Tv Reklamı Ver Bant Reklam Fiyatları

Reklam için bizi neden tercih etmelisiniz. İşimizde en iyisi olmayı Hedefleyen ve uzun yılların çalışmasının verdiği güvenle her zaman zirvede olmayı planlıyoruz. Reklam verenin gözünde farklılaşıyoruz. Reklamda doğru adres için aktüel medya sizinle…

Sosyal medya reklamı, havaalanı reklam, kuşak reklam, seslendirme, radyo reklamı, açık hava reklamcılığı hepsi ve daha fazlası için linke tıklayarak hizmetlerimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bizleri sosyal medyadan takip ederek paylaşımlarla destekleyebilirsiniz.

Bant Reklam VİDEO