Kategoriler
Genel

Tv Kuşak Reklamlar için bizi arayın

Tv kuşak reklam nedir? tv kuşak reklamları nelerdir ? kuşak reklam örnekleri kuşak reklam için bizi arayın erdinc@aktuelmedya.org iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca tv bant ve şerit reklam reklamlar, spot reklam ve sosyal medya reklamları gibi bir çok reklam için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kuşak reklam nedir ? kuşak reklam program içinde olmayan program önünde ve sonunda tam ekran olarak sesli müzikli olan çalışmanın adı kuşak reklamdır.

Kuşak reklam süresi ve saniye aralığı ne kadar ?

Kuşak reklamın program akışındaki süre nasıl ayarlanır ve nasıl müşterilerin istediği süre içerinde hazırlanmaktadır.

Kuşak reklam 5 saniyeden başlayıp 50 saniye kadar çıkabilir. Bu reklama bağlı süredir. Reklam süresi saniyelere göre maliyeti ayarlanmaktadır. Yayında 1 saniye olan 1 tl ise 50 saniye 50 tl gibi ayarlanmaktadır. Süresine göre maliyeti ayarlanmaktadır. 5 Saniyede olabilir 30 saniyede yapılan kuşak reklam vardır.

Kuşak reklam hazırlarken reklama göre markaya ve ürüne uygun olacak şekilde süresini planlamak ve hazırlamak maliyet acısından her zaman fayda sağlamaktadır.

Tv Kuşak Reklamlar için bizi arayın

Kuşak reklam ürün tanıtımı için oldukça önemlidir. Hazırlanan reklam yayın akışında sesli olması kişiler izlemese bile sesle markayı ve sloganı hafızada bırakacaktır. Ajanslar için kuşak reklam sesli olması ayrı avantaj sağlamaktadır.

Çalışmalarımızı incelemek için hizmetlerimiz linke tıklamayı unutmayınız.

Reklam için bizi neden tercih etmelisiniz. İşimizde en iyisi olmayı Hedefleyen ve uzun yılların çalışmasının verdiği güvenle her zaman zirvede olmayı planlıyoruz. Reklam verenin gözünde farklılaşıyoruz. Reklamda doğru adres için aktüel medya sizinle…