Kategoriler
Genel

Tv kuşak reklamı ver

Tv kuşak reklamı ver kuşak reklam nedir ? kuşak reklam marka tanıtımında en güzel sonuç alabileceğiniz reklam içeriğidir. Marka tanıtım reklamları oldukça önemlidir. En iyi sonucu alabilmek için doğru zamanda doğru dizi veya programda markanızın ön plana çıkması siz değerli müşterilerimize en kaliteli sonuçları sağlayacaktır. Dizi ve programda, jenerikten sonra reklam kuşağında tam ekran olarak hazırlanan kuşak reklamlar izleyicin dikkatini çekerek markalarınız için önem taşımaktadır. Ürünlerinizin Tv kanallarında en çok izlenen dizilerin reklam kuşağında yayımlanması markanız için etkili olacaktır.

Uzun yılların deneyimi ile markanızın tanıtımında Aktüel medya reklam ile çalışmayı düşünür müsünüz ? bizlerle iletişime whatsapp ve gmail ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Kuşak reklam nedir ? program içinde olmayan program önünde ve sonunda tam ekran olarak sesli müzikli olan çalışmanın adı kuşak reklamdır.

Kuşak reklamda süre nasıl ayarlanır ? Kuşak reklam 5 saniyeden başlayıp 50 saniye kadar çıkabilir. Bu reklama bağlı süredir. Reklam süresi saniyelere göre maliyeti ayarlanmaktadır. Yayında 1 saniye olan 1 tl ise 50 saniye 50 tl gibi ayarlanmaktadır. Süresine göre maliyeti ayarlanmaktadır. 5 Saniyede olabilir 30 saniyede yapılan kuşak reklam vardır.

Tv kuşak reklamı ver

Kuşak reklam dizilerde ana sponsor reklamları arasında sıkça tercih edilen reklam içeriğidir. Kuşak reklamları sesli olarak yayımlanan çoğunluk ana sponsor reklamlarında etkili marka içeriği önemlidir. Tercihiniz aktüel medya olarak değerlendirmek isterseniz. Çalışmalarımıza deneyimlerimizden fayda sağlayacağınız birçok reklam tanıtım filmlerimizi inceleyerek doğru adreste olduğunuzu görebilirsiniz.

Kuşak reklam, bant reklam, sosyal medya reklamları, radyo reklamları ve reklam çatısı altında birçok reklam için bizlere ulaşabilirsiniz. Whatsaap, gmail, adreslerimize mesaj atarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Wep sayfamızın içeriğini inceleyerek yazılarımızdan bilgi edinebilirsiniz.