Kategoriler
Genel

Tv Bant Reklamı Ver

Tv bant reklamı ver en çok izlenen dizi ve programlarda kullanılan yayım akışı devam ederken ürün tanıtımı yapılan reklama bant reklam denilmektedir. Günümüzde reklamlar marka tanıtımda en etkili tanıtım olmaktadır. Özellikle ürün tanıtımında geniş kitleye ulaşmak ürünün öne çıkıp satışını arttırmak önem taşımaktadır. Tv kanallarında en çok izlenen dizi ve programları tercih ederek bant reklam ile izleyicinin dikkatini çekerek markanızı büyütebilirsiniz.

Müşterilerimize ve yeni reklam vermek isteyen arkadaşlarımıza marka ve ürünlerinde tanıtım için bant reklamı en iyi ve kaliteli olarak sunmaya devam etmekteyiz. Tv kanallarında en çok izlenen program ve dizilerde yayım kaşı devam ederken bant reklam ile markanızı büyütebilirsiniz. Yayım akışı esnasında alt bant reklamın çıkması sizlerin ürünlerinizi tanıtım ve kitleye ulaşması markanızın öne çıkmasında yardımcı olacaktır.

Bant reklam ölçüsü maksimum ne kadar ekran kaplamaktadır ? Tv akışı devam ederken ekranın % 20 şerit şeklinde kaplamaktadır. Ölçüleri 1920 x 220 kullanılmaktadır.

Bu tür çalışmalar dizi ve program içinde 8 saniye ve 10 saniye yayımlanmaktadır. Ücretlendirmeleri her dizi ve program için değişiklik göstermektedir. Ücret hesaplaması yapılırken her 1 saniye karşılığı bedel 8 ile çarpılarak toplam bedel alınır.

Tv Bant Reklamı Ver

Tv reklamları, için bizimle iletişime geçerek en uygun televizyon kanallarını ve programlara uygun saatlerde reklamınızı en kaliteli şekilde yayımlayalım. Ürünleriniz ve markanız için en uygun reklam ve doğru karar vermek adına sizlere danışmanlık yapabiliriz. Ürünleriniz için vereceğimiz medya planlaması ve reklam bütçesi de belirlemiş olacağız. Markanızı ne zaman, hangi ücretle ve hangi kanalda yayımlatmak istediğinize karar vererek yayımlatma sürecine bizimle başlayabilirsiniz.

Tv bant ve şerit reklam olarak ürünlerinizi tanıtım ve markanızı farklılaştırmak ve markalaştırmak için medya planı yaparak markanızı hedef kitleye en iyi şekilde tv reklam kampanyaları ile gerçekleştiriyoruz.

Bant reklam, kuşak reklam, radyo reklamları ve açık hava reklamları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmetlerimiz içinde linke tıklayarak yazılarımızı inceleyebilirsiniz.