Kategoriler
Genel

Tv bant Reklam (Banner) İçin Bizi Arayın

Tv bant reklam nedir ? Bant reklam nasıl uygulanır ? Bant reklam ölçüleri maksimum ne kadar ? Bant reklam fiyatları ne kadar ?

Tv bant reklamları banner için bizi arayın sizin en kaliteli ve en güzel fiyatları biz düşünelim, aktüel medya erdinç@aktuelmedya.org iletişime geçebilirsiniz.

Bant reklam nedir ? Tv akışı devam ederken ekranın % 20 şerit şeklinde kaplamaktadır. Ölçüleri 1920 x 220 kullanılmaktadır.

Bant reklamının son zamanlarda tercih edilmesi çok popüler olasının diğer sebebi de tv akışı devam ederken diziler ve programların yayın akışında bant reklam, şerit ve çerçeve reklamları oldukça televizyon kanallarına reklam vermek isteyen ajansların tercihinde olmaktadır. Bant reklamları için bizimle çalışabilirsiniz.

Tv bant Reklam (Banner) İçin Bizi Arayın

Sanal ve bant reklamları, şerit reklamları nedir ?

Elektronik görüntü sistemleri kullanılması ile dizi veya program içerisine o anki ortam ile bağlantıdan olmayan tanıtım yayınlarının yerleştirilmesine bant reklamı denir..

Televizyonda yayınlanmak üzere ajanslara özel olarak yapılmış çalışmalara bant tanıtımı veya şerit reklamı denilmektedir..

Bu tür çalışmalar dizi ve program içinde 8 saniye ve 10 saniye yayımlanmaktadır. Ücretlendirmeleri her dizi ve program için değişiklik göstermektedir. Ücret hesaplaması yapılırken her 1 saniye karşılığı bedel 8 ile çarpılarak toplam bedel alınır.

Genellikle sanal olanlar program veya dizi içinde bant tanıtımları % 60 bant geçmez.

Tv reklamcılığı için linke tıklamayı unutmayınız..

3D Animasyon Çalışmalarımız için linke tıklayınız.

Reklam için bizi neden tercih etmelisiniz. İşimizde en iyisi olmayı Hedefleyen ve uzun yılların çalışmasının verdiği güvenle her zaman zirvede olmayı planlıyoruz. Reklam verenin gözünde farklılaşıyoruz. Reklamda doğru adres için aktüel medya sizinle…