Kategoriler
Genel

Tv Bant Reklam

Tv bant reklam nedir ? televizyon reklamlarında bant reklam nasıl uygulanır ? bant reklamın marka tanıtımında etkileri nelerdir ? Tv bant reklamları sayesinde marka ve ürün tanıtımında bant reklamının etkili sonuçlarından faydalanmak için Aktüel Medya Reklamdan teklif ve bilgi için iletişime geçmeden marka tanıtımı için karar vermeyiniz. Ürün tanıtımında reklamların etkili sonuçlarının farkına varacaksınız. Tv dizilerinde ve programlarda yayım akışının devam ettiği esnada markanızın reklamının geniş kitleye tanıtımını yapmaktayız. Deneyimlerimizi sizlerle paylaşarak en iyi sonuçları almanızda kaliteli hizmet ve doğru reklam ve doğru yayım akışının faydalarının farkını göreceğinizi düşünüyoruz.

Tv dizilerinin en çok izlenen ve yine programlar arasında izleyicinin en yoğun olduğu saat dilimini seçerek ve yılların verdiği tecrübeye dayanarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Tv reklam süre zaman ayarlaması nasıl izlenmektedir ?

Bu tür çalışmalar dizi ve program içinde 8 saniye ve 10 saniye yayımlanmaktadır. Ücretlendirmeleri her dizi ve program için değişiklik göstermektedir. Ücret hesaplaması yapılırken her 1 saniye karşılığı bedel 8 ile çarpılarak toplam bedel alınır.

Tv akışı devam ederken ekranın % 20 şerit şeklinde kaplamaktadır. Ölçüleri 1920 x 220 kullanılmaktadır.

Tv bant ve şerit reklam olarak ürünlerinizi tanıtım ve markanızı farklılaştırmak ve markalaştırmak için medya planı yaparak markanızı hedef kitleye en iyi şekilde tv reklam kampanyaları ile gerçekleştiriyoruz.

Tv Bant Reklam

Bant reklam Nedir ?

Tv yayım akışı devam ederken program içinde alt kısımda sessiz ve görsel olarak çıkan reklam bant reklamdır. Çok izlenen programlarda geniş kitlenin izlediği dizilerde ürün tanıtımı bant reklam ile uygulanmaktadır. Görsel içeriği güzel olan bant reklam izleyicinin dikkatini çekerek marka için büyük faktör kazandırmaktadır. Doğru reklam doğru kanal ve program sizlere fayda sağlayacaktır.

Bant reklam, kuşak reklam, tv reklamları sosyal medya, radyo reklamları ve birçok reklam için linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.