Kategoriler
Genel

Tv Alt Bant Reklamı

Tv alt bant reklamı ve bant reklamları neden tercih edilmektedir ? Neden bant reklamları yapılmaktadır ? marka tanıtımlarında reklam oldukça rol oynamamaktadır. Ürün tanıtımlarında geniş kitlelere ulaşmak için reklamın faktörü oldukça büyük olmaktadır. Reklam olmadan marka ve ürün tanıtımı ve büyümesi oldukça zor süreç almaktadır.

Bant reklam nedir ? Tv akışı devam ederken ekranın % 20 şerit şeklinde kaplamaktadır. Ölçüleri 1920 x 220 kullanılmaktadır.

Bu tür çalışmalar dizi ve program içinde 8 saniye ve 10 saniye yayımlanmaktadır. Ücretlendirmeleri her dizi ve program için değişiklik göstermektedir. Ücret hesaplaması yapılırken her 1 saniye karşılığı bedel 8 ile çarpılarak toplam bedel alınır.

Müşterilerimize ve yeni reklam vermek isteyen arkadaşlarımıza marka ve ürünlerinde tanıtım için bant reklamı en iyi ve kaliteli olarak sunmaya devam etmekteyiz. Tv kanallarında en çok izlenen program ve dizilerde yayım kaşı devam ederken bant reklam ile markanızı büyütebilirsiniz. Yayım akışı esnasında alt bant reklamın çıkması sizlerin ürünlerinizi tanıtım ve kitleye ulaşması markanızın öne çıkmasında yardımcı olacaktır.

Tv Alt Bant Reklamı

Tv reklamları, için bizimle iletişime geçerek en uygun televizyon kanallarını ve programlara uygun saatlerde reklamınızı en kaliteli şekilde yayımlayalım. Ürünleriniz ve markanız için en uygun reklam ve doğru karar vermek adına sizlere danışmanlık yapabiliriz. Ürünleriniz için vereceğimiz medya planlaması ve reklam bütçesi de belirlemiş olacağız. Markanızı ne zaman, hangi ücretle ve hangi kanalda yayımlatmak istediğinize karar vererek yayımlatma sürecine bizimle başlayabilirsiniz.

Tv bant ve şerit reklam olarak ürünlerinizi tanıtım ve markanızı farklılaştırmak ve markalaştırmak için medya planı yaparak markanızı hedef kitleye en iyi şekilde tv reklam kampanyaları ile gerçekleştiriyoruz.

Tv mecrasında yapılan ürün tanıtımları üreticiden tüketiciye güven vererek satışı arttırmaktadır. Markayı markalaştırırken sunun oldukça önemlidir.

Bant reklam, kuşak reklam, sosyal medya reklamları, sinema reklamları ve birçok reklam ve HİZMETLERİMİZ için linke tıklayabilirsiniz.

Bant reklam video