Kategoriler
Genel

Trt 1 Ana Haber Tv Kanalına Kuşak Reklam Ver

Trt 1 ana haber tv kanalına kuşak reklam ver …. Kuşak reklam vererek markanızın imajına imaj katarak izleyicinin dikkatini çekerek markanızın tanıtımını kuşak reklam ile büyük hedef kitlesine ulaşabilirsiniz.

Kuşak reklam nedir ??

Tv kuşak reklamı ver kuşak reklam nedir ? kuşak reklam marka tanıtımında en güzel sonuç alabileceğiniz reklam içeriğidir. Marka tanıtım reklamları oldukça önemlidir. En iyi sonucu alabilmek için doğru zamanda doğru dizi veya programda markanızın ön plana çıkması siz değerli müşterilerimize en kaliteli sonuçları sağlayacaktır. Ana haber programında, jenerikten sonra reklam kuşağında tam ekran olarak hazırlanan kuşak reklamlar izleyicin dikkatini çekerek markalarınız için önem taşımaktadır. Ürünlerinizin Tv kanallarında en çok izlenen dizilerin reklam kuşağında yayımlanması markanız için etkili olacaktır.

Kuşak reklamda süre nasıl ayarlanır ? Kuşak reklam 5 saniyeden başlayıp 50 saniye kadar çıkabilir. Bu reklama bağlı süredir. Reklam süresi saniyelere göre maliyeti ayarlanmaktadır. Yayında 1 saniye olan 1 tl ise 50 saniye 50 tl gibi ayarlanmaktadır. Süresine göre maliyeti ayarlanmaktadır. 5 Saniyede olabilir 30 saniyede yapılan kuşak reklam vardır.

KUŞAK REKLAM VER

Kuşak reklam dizilerde ana sponsor reklamları arasında sıkça tercih edilen reklam içeriğidir. Kuşak reklamları sesli olarak yayımlanan çoğunluk ana sponsor reklamlarında etkili marka içeriği önemlidir. Tercihiniz aktüel medya olarak değerlendirmek isterseniz. Çalışmalarımıza deneyimlerimizden fayda sağlayacağınız birçok reklam tanıtım filmlerimizi inceleyerek doğru adreste olduğunuzu görebilirsiniz.

Trt 1 Ana Haber Tv Kanalına Kuşak Reklam Ver