Kategoriler
Genel

Televizyon Reklam Fiyatları

Televizyon reklam fiyatları nasıl hesaplanır ? Tv reklam paketleri müşterilerimize sunmaktayız. Bütçesine göre hazırlanmış reklam içeriğini hazırlayıp istediğiniz kanallar ve programlarda ve radyo kanallarında ürün tanıtımınızı bizlere teslim ederek ürün ve markanızı büyütebilirsiniz.

Neden reklam vermeliyiz ?

Ürün tanıtımlarında ve markanızın büyümesinde reklam kuşağı oldukça büyük kitlelere ulaşması markanızın öne çıkmasına yardımcı olmaktadır. Reklam fiyatları bütçenize göre hazırlanmaktadır. Bant reklam ve kuşak reklam dışında açık hava reklamları, radyo reklamları yine ürün tanıtımlarında etkili olmaktadır. Yayın akışına ve seçilen programlara göre fiyat değişimi olmaktadır. Seçilen programlar ve tv izlenimi sabah, öğlen kuşağı ve akşam saatlerine göre yine fiyat bilgileri değişimi yapılmaktadır.

Kuşak Reklam Fiyatları

Kuşak reklam 5 saniyeden başlayıp 50 saniye kadar çıkabilir. Bu reklama bağlı süredir. Reklam süresi saniyelere göre maliyeti ayarlanmaktadır. Yayında 1 saniye olan 1 tl ise 50 saniye 50 tl gibi ayarlanmaktadır. Süresine göre maliyeti ayarlanmaktadır. 5 Saniyede olabilir 30 saniyede yapılan kuşak reklam vardır.

Bant Reklam Ölçüleri

Tv akışı devam ederken ekranın % 20 şerit şeklinde kaplamaktadır. Ölçüleri 1920 x 220 kullanılmaktadır. Elektronik görüntü sistemleri kullanılması ile dizi veya program içerisine o anki ortam ile bağlantıdan olmayan tanıtım yayınlarının yerleştirilmesine bant reklamı denir..

Televizyon Reklam Fiyatları

Havaalanında pano reklamları duvar panoları yine reklam için en etkili reklam içeriğidir. Gözden kaçmayan en etkili görünüş noktalara yerleştirilen panolar markanız için en doğru reklam olacaktır. Pano çeşitleri farklılık içermektedir müşterilerimizin tercihi doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

Kaliteli ve temiz işçilik için bizleri takip ederek iletişime geçerek reklamlarınızın en iyi şekilde kitleye ulaşması için erdinc@aktuelmedya.org ile iletişime geçebilirsiniz.

Medya Satın Alma ve Planlama İşlerinizde güvenilirlik ve tecrübemizle yanınızdayız!

Kuşak reklam, bant ve açık hava reklamları, HİZMETLERİMİZ için linke tıklayarak inceleyebilirsiniz. En iyi hizmet için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız. Sizin için en iyi kaliteyi ve en iyi planı yaparak sizlere sunmayı hedefliyoruz.