Kategoriler
Genel

Sosyal Medya Reklam ( Banner) Fecabook Instagram Ve Google Reklamları İçin Bizi Arayın

Sosyal medya reklam banner fecabook ınstagram ve google reklamları yapın

Görüntülü Reklam Ağı, daha da bilinen adıyla Banner reklamlar Google Ads reklamları gösteren bir dizi web sitesinden oluşmaktadır. Reklamlar Google’a ait bazı varlıklarda (YouTube, Gmail v.b.) ve Google’a ait olmayan on binlerce web sitesinde yayımlanabilmektedir.

3 Farklı reklam mecrasına yer verildi. Google görüntülü reklam ağı çok okunan sitelerde yer alan banner reklamlar. Gündemden dolayı haber siteleri, yemek siteleri ve kadın portalları hedef alınarak Facebook reklamları potansiyel alıcıların takip ettiği grup ve kişileri hedefleyen reklamlar İnstagram reklamları potansiyel alıcıların takip ettiği kuruluş ve kişileri hedefleyen reklamlar olmaktadır.

Fecabook : Sosyal medya da hedef kitlesi tanımı yapılır. Sosyal medyada belirli siteler ve internetteki girilen sitelerde kişilerin banner ve grafiklerini görmektedir. Müşterinin ürününe göre hedef kitlesini belirmesini yapıyoruz. En çok tıklanan ve hedef kitlesine yüksek olan siteler % 50 yarı yarıya seçilmektedir.

Instagram: Tüm sosyal medya da olduğu gibi hedef kitlesi belirlenir. Reklamlarınız akışta veya hikayede yer almaktadır. Reklamlara tıklanınca wep sayfanıza veya istediğiniz url’ ye ulaşmaktadır. Bütçe fiyat için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya ürün reklamları oldukça fazla tercih edilmektedir. Bir çok ürünün reklamı sağlanmaktadır. Doğru reklam medyası ile çalışmak isteyen firmalarımıza en güzel hizmeti uzun yılların verdiği tecrübe ile sizlerle çalışmaya devam etmekteyiz.

Sosyal medyada ilk tercihiniz erdinc@aktuelmedya.org ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm hizmetlerimizi incelemek için linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Sosyal Medya Reklam ( Banner) Fecabook Instagram Ve Google Reklamları İçin Bizi Arayın

Çok çeşitli ilgi alanlarına sahip geniş bir müşteri yelpazesine ulaşabilir, reklamlarınızı yayımlayacağınız siteleri veya sayfaları seçebilir ve göz alıcı reklam biçimleriyle kullanıcıların ilgisini çekebilirsiniz.