Kategoriler
Genel

Sol Yanım Dizisine Tv Reklamı Ver

Sol yanım dizisine tv reklamı ver star tv ekranlarında izleyicisiyle buluşan sol yanım dizisine ana sponsor, bant reklam, kuşak reklam vererek markanızın tanıtımını büyük hedef kitlenizi oluşturmada en etkili tv reklamları olmaktadır. Aktüel medya reklam ajansının deneyimlerimizden yararlanarak bizimle çalışmak ister misiniz ?? cazip reklam fiyatlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bant reklam nedir ??

Müşterilerimize ve yeni reklam vermek isteyen arkadaşlarımıza marka ve ürünlerinde tanıtım için bant reklamı en iyi ve kaliteli olarak sunmaya devam etmekteyiz. Tv kanallarında en çok izlenen program ve dizilerde yayım kaşı devam ederken bant reklam ile markanızı büyütebilirsiniz. Yayım akışı esnasında alt bant reklamın çıkması sizlerin ürünlerinizi tanıtım ve kitleye ulaşması markanızın öne çıkmasında yardımcı olacaktır.

Bu tür çalışmalar dizi ve program içinde 8 saniye ve 10 saniye yayımlanmaktadır. Ücretlendirmeleri her dizi ve program için değişiklik göstermektedir. Ücret hesaplaması yapılırken her 1 saniye karşılığı bedel 8 ile çarpılarak toplam bedel alınır.

Sol Yanım Dizisine Tv Reklamı Ver