Kategoriler
Genel

Sinema Reklamları İçin Bizi Arayın

Sineme reklamları nasıl uygulanır ? Sinema reklamlarında özel uygulama var mı ? Özel uygulamalar maliyeti nasıl fiyatlandırılır ?

Sinema reklamları Tv reklamlarına göre daha çok kitleye ulaşan reklamdır. İzleyici sessizliği ile beklerken reklamın devam etmesi kulağa sesin gelmesi izleyicinin dikkatini çekmektedir. Buda reklamda iyi sonuç almanızı sağlamaktadır.

Yine son yılların en çok tercihleri reklamda sinema reklamları olmaktadır. Reklamda en güzel sonuç sinema reklamlarından almak mümkündür.

Sinema reklamları İkiye ayırdığımızda perde reklamları ve özel reklamlar olarak müşterilerin marka analizine göre değerlendirilmektedir. Buna göre bütçe ayarlanır. Fiyatlar sinemaya göre değişim göstermektedir. Vizyon sinemaları yabancı ve yerli olmakta beraber reklamın saniyesine göre fiyatları daha fazla olmaktadır.

Sinemalar cuma günü vizyona yeni sinemalar cuma günleri gösterime girmektedir. Vizyon sinemalarında reklam ücretleri farklı olmaktadır.

Sinema reklamları nasıl uygulanır ?

Reklamın markasına göre beklentiler öğrenilir.

Hedef kitlesi ölçülür.

Markaya göre hedef kitlesine uygun sinema seçimi yapılmaktadır.

Sinema salonları ve filmleri belirleme süreci işlenir.

Perde reklamları ve özel reklamlar planlandığı gibi uygulanır.

Müşteriye özel uygulama reklamları nelerdir ?

Bilet boyutlarında reklam uygulaması yapılmaktadır.

Ayrıca koltuk arkası reklamları, gişe uygulaması, fuaye reklamları, müşterilerimizin isteği doğrultusunda reklamlarını hazırlıyoruz.

Sinema Reklamları İçin Bizi Arayın

İletişim için erdinc@aktuelmedya.org iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca tv bant ve şerit reklam reklamlar, spot reklam ve sosyal medya reklamları gibi bir çok reklam için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çalışmalarımızı ve hizmetlerimiz incelemek için linke tıklamayı unutmayınız. Sayfamızı ziyaret etmeden bize ulaşmadan reklamlarınız için karar vermeyiniz. Bizlere görüşlerinizi ve yorumlarınızı iletebilirsiniz.

Reklam için bizi neden tercih etmelisiniz. İşimizde en iyisi olmayı hedefleyen ve uzun yılların çalışmasının verdiği güvenle her zaman zirvede olmayı planlıyoruz. Reklam verenin gözünde farklılaşıyoruz. Reklamda doğru adres için aktüel medya sizinle…