Kategoriler
Genel

Seslendirme için bizi arayın

Kuşak reklamlarında markanıza seslendirme için bizi tercih edebilirsiniz. Markanızı birçok kitleye tanıtımı yapmak ve ürünün öne çıkmasını sağlamak için reklam içeriği oldukça önemlidir. Markaya ve ürüne uygun metin yazılıp stüdyoda seslendirme yapılmaktadır. Yılların verdiği tecrübe ile hedef kitlesine en iyi çalışmalarımızla devam etmekteyiz. Sizlerde markanızı veya ürünlerini aktüel medya reklam ajansına güvenerek en iyi şekilde tanıtım için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Reklam kuşağında hangi kanal ve hangi program saat içerisinde olması gerektiğini en uygun biçimde ayarlamak bizim tecrübelerimiz ve siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda planlaması yapılarak en güzel şekilde izleyiciye ulaşmasını sağlıyoruz.

Aktüel medya reklam ajansının yapmış olduğu birçok marka işlerini inceleyebilir. En kısa zaman içinde bize ulaşmanız mümkündür. Birçok alanda ajansımız hizmet vermektedir. Reklam için tercihiniz bizden olsun.

Seslendirme için bizi arayın

Kuşak reklam nedir ? kuşak reklam program içinde olmayan program önünde ve sonunda tam ekran olarak sesli müzikli olan çalışmanın adı kuşak reklamdır.

Kuşak reklamın program akışındaki süre nasıl ayarlanır ve nasıl müşterilerin istediği süre içerinde hazırlanmaktadır.

Kuşak reklam 5 saniyeden başlayıp 50 saniye kadar çıkabilir. Bu reklama bağlı süredir. Reklam süresi saniyelere göre maliyeti ayarlanmaktadır. Yayında 1 saniye olan 1 tl ise 50 saniye 50 tl gibi ayarlanmaktadır. Süresine göre maliyeti ayarlanmaktadır. 5 Saniyede olabilir 30 saniyede yapılan kuşak reklam vardır.

Kuşak reklam hazırlarken reklama göre markaya ve ürüne uygun olacak şekilde süresini planlamak ve hazırlamak maliyet acısından her zaman fayda sağlamaktadır.

Kuşak reklam ürün tanıtımı için oldukça önemlidir. Hazırlanan reklam yayın akışında sesli olması kişiler izlemese bile sesle markayı ve sloganı hafızada bırakacaktır. Ajanslar için kuşak reklam sesli olması ayrı avantaj sağlamaktadır.

Çalışmalarımız ve hizmetlerimiz için linke tıklamanız yeterli olacaktır.