Kategoriler
Genel

Sadakatsiz Dizisine Tv Reklam Ver

Sadakatsiz dizine tv reklam ver medyanın gücüyle markanızın büyümesinde tv reklamlarının en iyi sonuçları siz değerli müşterilerimize uzun yılların deneyimiyle hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bant ve kuşak reklam, ana sponsor reklamlarını marka tanıtımında seçerek dizi ve programlarda reklamlarınızın ürün tanıtımında geniş kitleye ulaşması markanızın büyümesinde büyük rol oynayacaktır.

Tv Reklam Ajansı Aktüel Medya

Aktüel Medya Tv Reklam Ajansı Olarak Uzun Yılların Verdiği Deneyim Ve Tecrübe İle Müşterilerimize Hizmet Vermeye Devam Etmekteyiz. Markanız Tv Reklam Yayımlarında Dizi Ve programlarda Doğru Zamanda Bant Ve Kuşak Reklam Olarak Yayımlanır. Tv Reklamı Vermek İçin Medya Planlamasını Gelin Birlikte Oluşturalım.

Bant Reklamı Nedir ?

Tv yayım akışı devam ederken program içinde alt kısımda sessiz ve görsel olarak çıkan reklam bant reklamdır. Çok izlenen programlarda geniş kitlenin izlediği dizilerde ürün tanıtımı bant reklam ile uygulanmaktadır. Görsel içeriği güzel olan bant reklam izleyicinin dikkatini çekerek marka için büyük faktör kazandırmaktadır. Doğru reklam doğru kanal ve program sizlere fayda sağlayacaktır.

Bu tür çalışmalar dizi ve program içinde 8 saniye ve 10 saniye yayımlanmaktadır. Ücretlendirmeleri her dizi ve program için değişiklik göstermektedir. Ücret hesaplaması yapılırken her 1 saniye karşılığı bedel 8 ile çarpılarak toplam bedel alınır.

Tv akışı devam ederken ekranın % 20 şerit şeklinde kaplamaktadır. Ölçüleri 1920 x 220 kullanılmaktadır.

Tv bant ve şerit reklam olarak ürünlerinizi tanıtım ve markanızı farklılaştırmak ve markalaştırmak için medya planı yaparak markanızı hedef kitleye en iyi şekilde tv reklam kampanyaları ile gerçekleştiriyoruz.

Sadakatsiz Dizisine Tv Reklam Ver