Kategoriler
Genel

Ramo Dizisi Tv Reklam Ver

Ramo dizisi tv reklam ver show tv dizilerine reklam ver, televizyon dizilerine reklam vererek marka tanıtımında hedef kitlenizi çoğaltarak markanızın büyümesinde reklam büyük rol oynayacaktır. Tv dizileri ana sponsor olarak markanıza güzel imaj sağlamış olacaksınız. Yine en çok tercih edilen reklam içeri olan bant reklam markanız için en etkili reklamlardan birisidir.

Tv bant ve şerit reklam olarak ürünlerinizi tanıtım ve markanızı farklılaştırmak ve markalaştırmak için medya planı yaparak markanızı hedef kitleye en iyi şekilde tv reklam kampanyaları ile gerçekleştiriyoruz.

Ürünleriniz ve markanız için en uygun reklam ve doğru karar vermek adına sizlere danışmanlık yapabiliriz. Ürünleriniz için vereceğimiz medya planlaması ve reklam bütçesi de belirlemiş olacağız. Markanızı ne zaman, hangi ücretle ve hangi kanalda yayımlatmak istediğinize karar vererek yayımlatma sürecine bizimle başlayabilirsiniz.

Reklam vermeden önce bizimle iletişime geçerek görüş ve fikirlerimizden, uzun yılların deneyimlerinde, kaliteli çalışma arkadaşlarımızın başarılı işlerinden uygun fiyatlardan yararlanmak için Aktüel medya reklam ajansımızla iletişime geçiniz.

Bant reklam nedir ? markanıza sağladığı etken nasıl fark etmektedir ?

Müşterilerimize ve yeni reklam vermek isteyen arkadaşlarımıza marka ve ürünlerinde tanıtım için bant reklamı en iyi ve kaliteli olarak sunmaya devam etmekteyiz. Tv kanallarında en çok izlenen program ve dizilerde yayım kaşı devam ederken bant reklam ile markanızı büyütebilirsiniz. Yayım akışı esnasında alt bant reklamın çıkması sizlerin ürünlerinizi tanıtım ve kitleye ulaşması markanızın öne çıkmasında yardımcı olacaktır.

Tv akışı devam ederken ekranın % 20 şerit şeklinde kaplamaktadır. Ölçüleri 1920 x 220 kullanılmaktadır.

Bu tür çalışmalar dizi ve program içinde 8 saniye ve 10 saniye yayımlanmaktadır. Ücretlendirmeleri her dizi ve program için değişiklik göstermektedir. Ücret hesaplaması yapılırken her 1 saniye karşılığı bedel 8 ile çarpılarak toplam bedel alınır.

Ramo Dizisi Tv Reklam Ver