Kategoriler
Genel

Radyo reklamları

Radyo reklamları ürün tanıtımında markanızı seslendirme ile radyo jingle radyo spotu olarak kanallarında yayımlatarak geniş kitlelere ulaşmasına radyo reklamları etkili olmaktadır. Reklam ajansı olarak müşterilerimize reklam tanıtımlarında en iyi hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Uzun yılların verdiği tecrübemizle hizmetlerimizde en iyisini müşterilerimize sunmaya devam etmekteyiz. Reklam kararlarınızı vermeden önce mutlaka bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız. Kalite tesadüf değildir…

Radyo reklamları yayın akışına göre ayarlanmaktadır. Gidiş ve dönüş saatleri olarak radyo kanallarında sabah işe gidiş ve akşam eve dönüş saatlerinde en çok dinlenilen saatler içinde ürün tanıtımınız yapılmaktadır. Öğle kuşağında yine müşterilerimizin bütçesine göre ayarlanarak gün içinde reklamınız üç kez yayım akışında dönmektedir. Marka tanıtımında radyo reklamları oldukça etkili olmaktadır. Çalışan kesim radyo kanallarını fazlasıyla dinlemektedir. Özellikle sabah işe giderken ve akşam iş çıkışı eve dönüş saatlerinde radyo kanalları aktif olmaktadır.

Radyo kanallarına göre fiyat birimi farklı olmaktadır. Radyo istasyonuna göre ücret değişimi olmaktadır. Kampanyalı reklam paketlerini avantajlı olarak müşterilerimize sunmaya devam etmekteyiz. Markanızı büyütmek istiyorsanız en doğru reklamı hangi kanalda ve saatler arasında yayımlanmasını ister bize bırakın yada birlikte en doğru zaman ve planlamayı birlikte yapalım.

Radyo reklamları

Radyo reklam saatleri yayım akışı programı nasıl yapılmaktadır ?

Sabah: 06: 30 – 10: 00

Öğlen: 13:00 – 15: 00

Akşam: 18: 00 saatleri arasında yayım akışında ürün ve markanızı birçok kitleye ulaşmasını sağlamak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Radyo reklam fiyatları nasıl uygulanır: İlk olarak hangi radyo istasyonunda yayımlanacağı karar vermeliyiz.

Kaç saniye olarak ürün tanıtımının yayım akışında olacağının belirlenmesi

Kaç gün veya ne kadar zaman zarfında radyo akışında olmasına karar verilirken müşterilerimizin bütçelerine uygun radyo kanalları seçerek ayarlanmaktadır.

Fiyat + süre + 1 saniye bedel olarak hesaplanmaktadır.

Örnek olarak : Metro efem 1 saniye bedeli 18 tl reklam süresi : 10 saniye 1 yayım bedeli 180 tl olarak hesaplanmaktadır.

Kaliteli ve temiz işçilik için bizleri takip ederek iletişime geçerek reklamlarınızın en iyi şekilde kitleye ulaşması için erdinc@aktuelmedya.org ile iletişime geçebilirsiniz. Whatsaap işaretine dokunarak mesaj atabilirsiniz. Sizlere hızla olarak dönüş sağlamaktayız.

Tv reklamları, açık hava reklamları, radyo reklamları ve HİZMETLERİMİZ için linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.