Kategoriler
Genel

Radyo reklamları için bizi arayın

Radyo reklamları için bizi arayın Türkiye genelinde bir çok radyoda reklam verilmektedir. Markanızı, ürünlerini reklamlarınzı hedef kitlesine ulaştırmak radyo reklamcılığı ile insanlara ulaştırabilirsiniz.

İş hayatının yoğun olduğu ülkemizde özellikle sabah ve akşam iş trafiğini göz önün bulundurduğumuzda, stresten ve trafikten biraz uzaklaşabilmek için radyo önemli bir etken oluyor.

Aktüel Medya Radyo Reklamcılığı hizmeti ile farklı bir kitleye hitap edebilir, ürünlerinizi ve markanızı bu yoldan da tanıtabilirsiniz.

Unutmayalım ki bir kampanyanız farklı kanallardan insanlara ulaştıkça, reklamlar hiç ummadığınız kişileri ürün ve hizmetinizi satın almaya ikna edebilir.

Radyo reklam saatleri nasıl ayarlanır ?

En çok dinlenme oranı zaman dilimi Drive Time olarak ayarlamaktadır. Off Drive Time radyoların en az dinlenme zaman dilimidir.

Drive Time 07: 00 ve 10: 00 ile 18: 00 ve 20: 00 saatleri arasını kapsayan yayım akışıdır.

Off drive time ise bu saatlerin harici zaman saatleridir.

DT ve ODT olarak ayarlanan saat dilimleridir.

Radyo reklam fiyatları nasıl uygulanır ?

Öncelikle 1 reklamın kaç saniye olacağını belirlenmelidir. Birim saniye üzerinden hesaplanırken hangi radyoda yayımlanacağı ve hangi saatler arasında olacağı ve kaç günlük paket olacağı seçilip ona göre fiyat hazırlanmaktadır.

Radyo reklamları için bizi arayın

Kaliteli ve temiz işçilik için bizleri takip ederek iletişime geçerek reklamlarınızın en iyi şekilde kitleye ulaşması için erdinc@aktuelmedya.org ile iletişime geçebilirsiniz.

Radyo reklamcılığı, Açık hava, Tv reklamları, Hizmetlerimiz İçin Linke Tıklayarak İnceleyebilirsiniz.

Medya Satın Alma ve Planlama İşlerinizde güvenilirlik ve tecrübemizle yanınızdayız!