Kategoriler
Genel

Mucize Doktorlar Tv Reklam Ver

Mucize doktorlar tv reklam ver Fox tv ekranlarında perşembe akşamı izleyiciyi ekrana bağlayan mucize doktorlar dizisine markanızın reklamını vererek kitlenizi büyütebilirsiniz. Markanız için ana sponsor reklamları çok güzel imaj sağlayacaktır. Bant reklam tercih ederek markanızın yine birçok kitleye ulaşmasında en etkili reklamlardan birisi olan bant reklam izleyicinin dikkatini çeken en etkili reklam seçeneğidir. Aktüel medya reklam uzun yılların verdiği tecrübemiz ile markanızın tanıtımını en kaliteli hizmet ile müşterilerimize sunmaya devam etmekteyiz. Fiyat ve reklam seçenekleri için bizimle iletişime geçmeden karar vermeyiniz. Bizimle çalışmak ister misiniz ? Aktüel medya iletişim için whatsaap, Gmail ile ulaşabilirsiniz.

Bant reklamın marka tanıtımında etkileri nelerdir ??

Tv yayım akışı devam ederken program içinde alt kısımda sessiz ve görsel olarak çıkan reklam bant reklamdır. Çok izlenen programlarda geniş kitlenin izlediği dizilerde ürün tanıtımı bant reklam ile uygulanmaktadır. Görsel içeriği güzel olan bant reklam izleyicinin dikkatini çekerek marka için büyük faktör kazandırmaktadır. Doğru reklam doğru kanal ve program sizlere fayda sağlayacaktır.

Bu tür çalışmalar dizi ve program içinde 8 saniye ve 10 saniye yayımlanmaktadır. Ücretlendirmeleri her dizi ve program için değişiklik göstermektedir. Ücret hesaplaması yapılırken her 1 saniye karşılığı bedel 8 ile çarpılarak toplam bedel alınır.

Mucize Doktorlar Tv Reklam Ver

Mucize Doktorlar Dizisi Reklam Ver