Kategoriler
Genel

Megalight Reklamları İçin Bizi Arayın

Megalight reklamı nedir ? Megalight ölçüleri

Megalight reklamları aktüel medya olarak sizlere en güzel hizmeti sunmaya devam etmekteyiz..Açık hava reklamcılığında megalight reklamları günümüz reklamlarında en çok tercih edilen reklamlar arsında yer almaktadır. Markanızı büyütmek sesinizi duyurmak için reklamlarınızı biz yayımlayalım. Megalight reklamları bilboard ve raket reklamları da kadar çok tercih edilmese de yaygınlaşmış alanlarda açık hava reklamcılığında ön plana çıkmaktadır.

Megalight ölçüleri 3 x 4 veya 4 x 5 olarak ayarlanmaktadır bilboard ölçülerinden daha büyük olması fiyat değişimi olmaktadır.

Büyük caddeler üzerinde yaygın taşıt ve yayanın çok seyir halinde olduğu yerler belirlenerek markaların tanıtımları yapılmaktadır. Açık hava reklamcılığı ürün tanıtımında oldukça önemli olduğunu düşünüyoruz. Markanızın bir çok kişiye ulaşması yüksek oranda artmaktadır.

Kaliteli ve temiz işçilik için bizleri takip ederek iletişime geçerek reklamlarınızın en iyi şekilde kitleye ulaşması için erdinc@aktuelmedya.org ile iletişime geçebilirsiniz.

Megalight Reklamları İçin Bizi Arayın

Açık hava reklamcılığı, bant reklam, kuşak reklam ve hizmetlerimiz için linke tıklayarak inceleyebilirsiniz. En iyi hizmet için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız. Sizin için en iyi kaliteyi ve en iyi planı yaparak sizlere sunmayı hedefliyoruz.

Şehirler insan trafiğinin aktığı sokaklar, caddeler, toplu taşıma araçları ve duraklar. İnsanların adım attığı her yerde açık hava (Outdoor) reklamcılığı hizmetlerimizle marka ve ürünlerinizi insanların her yerde yükseklere taşıyoruz.

Medya Satın Alma ve Planlama İşlerinizde güvenilirlik ve tecrübemizle yanınızdayız!