Kategoriler
Genel

Medya Satın Alma Nedir

Medya satın alma nedir ? Tv reklamı vermenin günümüz şartlarında oldukça zor olduğu düşünülmektedir. Markanızın tanıtımı yapan reklam ajansının markanıza uygun program ve dizileri doru seçerek yapılması medya satın alımıdır. Marka tanıtımı yaparken en önemli hedef kitlesini kalıcı oluşturmaktır. Her markanın farklı hedef kitlesi oluşmaktadır. Medya planlaması yaparken doğru zamanda doğru yayın akışlarında seçilmesi müşterilerimize kalıcı hedef kitlesi olarak geri dönüş sağlamaktadır.

Medya planlama ve satın almanın görevi reklamın farklı mecralarda bir bütün olarak bir araya getirip hedef kitleye ulaştırmasıdır. Tv reklamları dışında dijital basın, açık hava reklamcılığı, radyo reklamları kullanarak belirlemektedir.

Bir Ürün veya Hizmetlerin Pazarlanmasını Etkili Kılan Araçlardan Biri de “MEDYA PLANLAMA ve MEDYA SATIN ALMADIR.”
Biz Medya Satın alma/Planlama Başta olmak üzere Tam Hizmet Reklam Ajansıyız.

Gelin!
Bir Sonraki Medya Satın Almanızı Bizden Yapın, Başarı ve Güçlü Markanız Sizin Olsun…
Aktüel Medya.Org

Medya Planlama Ve Satın Alma Nedir

Medya planlama ve satın alma ajansı.Aktüel medya planlama ve satın alma ajansı olarak markanızın reklam planlaması ve satın alma içeriğini bizimle çalışarak yapabilirsiniz. Medya planlamanın açılımı televizyon, açık hava, radyo reklamları, tv reklamları, dijital basın, sinema hepsinin bir arada yürütüldüğü reklam hizmetidir.

Hizmet Verdiğimiz Reklam Verenlere Özel Bir çalışma ile belirlenen Hedef kitleye ulaşarak Reklamlarınızı En doğru yerde/Yerlerde izlenme oranlarının en yüksek olduğu programlarda Konuşlandıracak bir Medya Satın alma/planlamasını Gerçekleştirmekteyiz. Bu Rekabet Ortamında Hedef Kitleye Ulaşmak ve yapılan yatırımların en doğru şekilde yönlendirilebilmesi için “AKTÜEL MEDYA SİZİN ÇÖZÜM ORTAĞINIZDIR”