Kategoriler
Genel

Masumlar Apartmanı Dizisine Reklam Ver

Masumlar apartmanı dizisine reklam ver en çok izlenen dizi ve programlara bant ve kuşak reklam vererek markanızın tanıtımını yapabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet ve 10 yılı aşkın deneyimlerimizi müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Siz bizimle büyümeyi ister misiniz ?

Aktüel medya reklam ajansı olarak müşteri memnuniyeti, birlikte sonuca varma, en kaliteli hizmet ve doğru reklam ve doğru yayım akışlarında markanızı öne çıkmasında en doğru hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Bizlerle iletişime geçmeden karar vermeyiniz.

Bant reklam nedir ? bant reklamın marka tanıtımında etkileri nelerdir ?

Tv yayım akışı devam ederken program içinde alt kısımda sessiz ve görsel olarak çıkan reklam bant reklamdır. Çok izlenen programlarda geniş kitlenin izlediği dizilerde ürün tanıtımı bant reklam ile uygulanmaktadır. Görsel içeriği güzel olan bant reklam izleyicinin dikkatini çekerek marka için büyük faktör kazandırmaktadır. Doğru reklam doğru kanal ve program sizlere fayda sağlayacaktır.

Tv akışı devam ederken ekranın % 20 şerit şeklinde kaplamaktadır. Ölçüleri 1920 x 220 kullanılmaktadır.

Bant reklam ver, Kuşak reklam, Ana sponsor reklamı Diğer Reklamlar İçin Bilgi Almak Ve Reklam Vermek İçin Aktüel Medya Ajansımıza Ulaşabilirsiniz.

Masumlar Apartmanı Dizisine Reklam Ver