Kategoriler
Genel

Kuzey Yıldızı Tv Reklam Ver

Kuzey yıldızı tv reklam ver show tv ekranlarında cumartesi akşamı seyirciyi ekrana bağlayan çok sevilen kuzey yıldızı dizisine televizyon reklamı vererek markanızı ön plana çıkartabilirsiniz. Ana sponsor reklamları markanıza çok güzel imaj ekler. Bant reklam ve kuşak reklamlar cazip fiyat seçeneği ile müşterilerimize sunmaya devam etmekteyiz. Tekliflerimizden yararlanmak ve bizime çalışmak için iletişime geçebilirsiniz.

Ulusal tv kanallarında dizi ve programlarda geniş kitleye markanızın tanıtımı için bant reklam kuşağı en etkili bir kaç reklamdan birisidir. Aktüel medya reklam ajansı olarak bizi tercih etmek ister misiniz ? bizimle iletişime geçerek reklam planlamanızı yaparak ürünlerinizi en uygun program ve dizlerde markanızın öne çıkmasını sağlayalım.

Bant reklamın marka tanıtımında etkileri nelerdir ???

Tv yayım akışı devam ederken program içinde alt kısımda sessiz ve görsel olarak çıkan reklam bant reklamdır. Çok izlenen programlarda geniş kitlenin izlediği dizilerde ürün tanıtımı bant reklam ile uygulanmaktadır. Görsel içeriği güzel olan bant reklam izleyicinin dikkatini çekerek marka için büyük faktör kazandırmaktadır. Doğru reklam doğru kanal ve program sizlere fayda sağlayacaktır.

Bu tür çalışmalar dizi ve program içinde 8 saniye ve 10 saniye yayımlanmaktadır. Ücretlendirmeleri her dizi ve program için değişiklik göstermektedir. Ücret hesaplaması yapılırken her 1 saniye karşılığı bedel 8 ile çarpılarak toplam bedel alınır.

Kuzey Yıldızı Tv Reklam Ver