Kategoriler
Genel

Kuşak Reklam Aktüel Medya

Kuşak reklam aktüel medya reklam medya palanlama reklam kuşağının ürün ve marka tanıtımında geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan kuşak reklamlar müşterilerimizin markaların büyümesinde etkili olmaktadır. Dizi ve programda, jenerikten sonra reklam kuşağında tam ekran olarak hazırlanan kuşak reklamlar izleyicin dikkatini çekerek markalarınız için önem taşımaktadır. Ürünlerinizin Tv kanallarında en çok izlenen dizilerin reklam kuşağında yayımlanması markanız için etkili olacaktır.

Kuşak reklam ürün tanıtımı için oldukça önemlidir. Hazırlanan reklam yayın akışında sesli olması kişiler izlemese bile sesle markayı ve sloganı hafızada bırakacaktır. Ajanslar için kuşak reklam sesli olması ayrı avantaj sağlamaktadır.

Kuşak reklam nedir ? kuşak reklam program içinde olmayan program önünde ve sonunda tam ekran olarak sesli müzikli olan çalışmanın adı kuşak reklamdır.

Kuşak reklamın süresi ve kaç saniye aralığında hazırlanmaktadır ?

Markanın tanıtımı açısından süre aralığı önemlidir. Ürünü kaliteli ve izleyiciye ilgisi çeken ve güzel akıcı anlatımlı olmasını sağlamak markanın tanıtımını sunarken büyümesinde etkili olacaktır.

Kuşak reklam 5 saniyeden başlayıp 50 saniye kadar çıkabilir. Bu reklama bağlı süredir. Reklam süresi saniyelere göre maliyeti ayarlanmaktadır. Yayında 1 saniye olan 1 tl ise 50 saniye 50 tl gibi ayarlanmaktadır. Süresine göre maliyeti ayarlanmaktadır. 5 Saniyede olabilir 30 saniyede yapılan kuşak reklam vardır.

Kuşak Reklam Aktüel Medya

Reklam için bizi neden tercih etmelisiniz. İşimizde en iyisi olmayı Hedefleyen ve uzun yılların çalışmasının verdiği güvenle her zaman zirvede olmayı planlıyoruz. Reklam verenin gözünde farklılaşıyoruz. Reklamda doğru adres için aktüel medya sizinle…

Kuşak reklam, bant reklam, sosyal medya reklamları, radyo reklamları ve reklam çatısı altında birçok reklam için bizlere ulaşabilirsiniz. Whatsaap, gmail, adreslerimize mesaj atarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Wep sayfamızın içeriğini inceleyerek yazılarımızdan bilgi edinebilirsiniz.