Kategoriler
Genel

Kağıt Ev Dizisine Tv Reklam Ver

Kağıt ev dizisine tv reklam ver.. Güçlü kadrosu ile star tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya gün sayan yeni dizi kağıt ev reklam ver.. Tv reklamlarında dizilerde bant reklam birkaç reklam seçeneğinden birisidir. Dizilerde bant reklam markanız için oldukça önemlidir. İzleyicinin yayın akışı içerisinde markanızı tanıması açısından kalıcı hedef kitlenizi oluşturabilirsiniz.

Kuşak reklam seçimi de yine diğer reklam seçeneğidir. Sesli reklam seçeneğidir. Ara reklamlarda markanızın reklamının yayınlanmasıdır.

Sponsor reklam seçimi oldukça etkilidir. Dizinin veya programın sponsoru olmak markanızın imajına oldukça fayda sağlamaktadır. Gelin markanızın medya planlamasını aktüel medya reklam ajansı olarak değerlendirelim. Bizimle çalışmak ister misiniz ? uygun reklam fiyatları için bizimle iletişime geçmeden karar vermeyiniz…

Bant Reklam Nedir ?

Bant reklam nedir sorusuna cevap arayanlar yazımızın içinde cevaplandırmaya çalıştık bant reklam yayın akışı devam ederken dizi ve programlarda alt şerit kısımda çıkan sessiz saniyelik reklamdır. Bant reklam nedir ? Tv akışı devam ederken ekranın % 20 şerit şeklinde kaplamaktadır. Ölçüleri 1920 x 220 kullanılmaktadır.

Tv bant reklam (banner) reklam

Elektronik görüntü sistemleri kullanılması ile dizi veya program içerisine o anki ortam ile bağlantıdan olmayan tanıtım yayınlarının yerleştirilmesine bant reklamı denir..

Bu tür çalışmalar dizi ve program içinde 8 saniye ve 10 saniye yayımlanmaktadır. Ücretlendirmeleri her dizi ve program için değişiklik göstermektedir. Ücret hesaplaması yapılırken her 1 saniye karşılığı bedel 8 ile çarpılarak toplam bedel alınır.

Kağıt Ev Dizisine Tv Reklam Ver