Kategoriler
Genel

Hercai Dizisine Tv Reklam Ver

Hercai dizisine tv reklam ver… Atv kanalında cuma akşamları izleyicisini ekrana bağlayan en çok izlenen diziler arasında yer alması marka tanıtımında büyük rol almaktadır. Bant ve kuşak reklamlar marka tanıtımında imaj açısından büyük rol oynamaktadır. Cazip reklam fiyatlarından yararlanmak için Aktüel medya ile iletişime geçmeden karar vermeyiniz.

Bant reklam nedir ?

Bu tür çalışmalar dizi ve program içinde 8 saniye ve 10 saniye yayımlanmaktadır. Ücretlendirmeleri her dizi ve program için değişiklik göstermektedir. Ücret hesaplaması yapılırken her 1 saniye karşılığı bedel 8 ile çarpılarak toplam bedel alınır.

Tv akışı devam ederken ekranın % 20 şerit şeklinde kaplamaktadır. Ölçüleri 1920 x 220 kullanılmaktadır.

Hercai Dizisine Tv Reklam Ver

Neden Aktüel medya

Gelin! Medya satın almanızı bizimle yapın!başarı ve güçlü markanız sizin olsun!!! Aktüel medya bant reklam, kuşak reklam için en doğru adrestir.

Bizimle çalışan tüm müşterilerimiz medya planlamasından,medya satın almasına,reklam filmi çekiminden, reklamın yayımlatılmasına uzanan tüm süreçleri tel elden yürütme imkanına sahiptir

Markanız için en doğru mecrayı,
en uygun fiyata en verimli zamanda
,en etkin bir şekilde kullanıyoruz.
Televizyon ,Radyo,Basın,Dijital,Açık Hava sinema( v.b.)
Mecralarda ürününüzü Tüketiciyle Buluşturuyoruz.

10 Yılın üzerinde Medya Satın alma ve planlama tecrübemizi markaların ihtiyaçlarına göre belirleyip mecralar ile doğru iletişim kurulmasını organize ediyoruz. Bu mecralarda; reklamlarınızı en uygun fiyatlarla gözükmesini sağlıyoruz..