Kategoriler
Genel

Hekimoğlu Tv Dizisine Reklam ver

Hekimoğlu tv dizisine reklam ver kanal D ekranlarında salı akşamı seyirciyi ekrana bağlayan çok izlenen diziler arasında yer alan hekimoğlu televizyon dizisine ana sponsor olarak markanıza yeni güzel imaj sağlayabilirsiniz. Ayrıca bant reklamı marka tanıtımında sıkça tercih edilen reklamlar arasında yer almaktadır. 8 Saniye aralığında dizi devam ederken alt kısımda sessiz ve görsel olarak çıkan reklam bant reklamdır.

Markanızın büyümesinde dizi ve programlara reklam vererek birçok kitleye ulaşarak markanızın tanıtımında en iyi sonucu müşterilerimize sunarak birlikte kaliteli sonuçlar almaya devam etmekteyiz. Peki sizlerde bizimle çalışmak ister misiniz ?

Aktüel medya reklam ajansı olarak 10 yılı aşkın deneyimlerimizden faydalanmak ve marka tanıtımında en iyi kaliteyi almak ister misiniz ? Bizimle iletişime geçmeden karar vermeyiniz. Cazip reklam fiyatlarımızı incelemeden karar almayınız.

Marka tanıtımında bant reklamın sağladığı etken nedir ?

Çok izlenen programlarda geniş kitlenin izlediği dizilerde ürün tanıtımı bant reklam ile uygulanmaktadır. Görsel içeriği güzel olan bant reklam izleyicinin dikkatini çekerek marka için büyük faktör kazandırmaktadır. Doğru reklam doğru kanal ve program sizlere fayda sağlayacaktır.

Bu tür çalışmalar dizi ve program içinde 8 saniye ve 10 saniye yayımlanmaktadır. Ücretlendirmeleri her dizi ve program için değişiklik göstermektedir. Ücret hesaplaması yapılırken her 1 saniye karşılığı bedel 8 ile çarpılarak toplam bedel alınır.

Tv akışı devam ederken ekranın % 20 şerit şeklinde kaplamaktadır. Ölçüleri 1920 x 220 kullanılmaktadır.

Hekimoğlu Tv Dizisine Reklam ver