Kategoriler
Genel

Gönül Dağı Dizisine Tv Reklam Ver

Gönül dağı dizisine tv reklam ver trt dizilerine bant reklam, kuşak reklam ve ana sponsor olarak markanızın büyümesinde en etkili tv reklamları olmaktadır. En çok izlenen dizilere bant reklam en çok tercih edilen reklam içeriğinden birisidir.

Marka ve ürün tanıtımında reklam içeriği büyük rol oynamaktadır. Özellikle en çok izlenen tv kanalların da izleyicinin yoğun olduğu dizilere bant reklamı vermeniz hedef kitlenizin artmasına bant reklamın katsı nasıl olmaktadır. Sorusuna cevap arayan müşterilerimize kısaca bant reklamın etkileri nasıl markamıza yansır…

Yayım akışı esnasında alt bant reklamın çıkması sizlerin ürünlerinizi tanıtım ve kitleye ulaşması markanızın öne çıkmasında yardımcı olacaktır.

Tv akışı devam ederken ekranın % 20 şerit şeklinde kaplamaktadır. Ölçüleri 1920 x 220 kullanılmaktadır.

Bu tür çalışmalar dizi ve program içinde 8 saniye ve 10 saniye yayımlanmaktadır. Ücretlendirmeleri her dizi ve program için değişiklik göstermektedir. Ücret hesaplaması yapılırken her 1 saniye karşılığı bedel 8 ile çarpılarak toplam bedel alınır.

Neden Aktüel Medya

Gelin! Medya satın almanızı bizimle yapın!başarı ve güçlü markanız sizin olsun!!! Aktüel medya bant reklam, kuşak reklam için en doğru adrestir.

Bizimle çalışan tüm müşterilerimiz medya planlamasından,medya satın almasına,reklam filmi çekiminden, reklamın yayımlatılmasına uzanan tüm süreçleri tel elden yürütme imkanına sahiptir.

Markanız için en doğru mecrayı,
en uygun fiyata en verimli zamanda
,en etkin bir şekilde kullanıyoruz.
Televizyon ,Radyo,Basın,Dijital,Açık Hava sinema( v.b.)
Mecralarda ürününüzü Tüketiciyle Buluşturuyoruz.

10 Yılın üzerinde Medya Satın alma ve planlama tecrübemizi markaların ihtiyaçlarına göre belirleyip mecralar ile doğru iletişim kurulmasını organize ediyoruz.Bu mecralarda; reklamlarınızı en uygun fiyatlarla gözükmesini sağlıyoruz..

Gönül Dağı Dizisine Tv Reklam Ver

Ürünleriniz ve markanız için en uygun reklam ve doğru karar vermek adına sizlere danışmanlık yapabiliriz. Ürünleriniz için vereceğimiz medya planlaması ve reklam bütçesi de belirlemiş olacağız. Markanızı ne zaman, hangi ücretle ve hangi kanalda yayımlatmak istediğinize karar vererek yayımlatma sürecine bizimle başlayabilirsiniz.