Kategoriler
Genel

Dizilere Ana Sponsor Reklamı Vermek İçin Bizi Arayın

Dizilere ana sponsor reklamı vermek için bizi arayın marka tanıtımında kuşak reklam ile markanızı daha geniş kitleye ulaştırabilirsiniz. Ana sponsor reklamları tv programlarına ve en çok izlenen dizilere ana sponsor olarak uygulanan sesli kuşak reklamdır. Ürün ve marka tanıtımı için hazırlanan ana sponsor kuşak reklamları izleyicinin ilgisini çeken reklam içeriğidir. Dizi veya programın başlama saatini bekleyen izleyici sizin markanızın sunumu ile veya ara reklam ile bitiş aralarında olması marka tanıtımında çok yaygın ve müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Bizimle çalışmak ister misiniz ? görüş ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sponsor reklamları kuşak reklam olarak sesli hazırlanmaktadır. Sunar, devam edecek ve sona erdi diyerek hazırlanmaktadır. İzleyicinin başlama saatini beklerken giren içerik görsellik ürün tanıtımında etkili rol oynamaktadır. Uzun yılların verdiği deneyim oldukça etkili olmaktadır. Müşteri memnuniyeti reklam ajansımız için oldukça önem taşımaktadır. Bizimle çalışmak ister misiniz ? bizlere sosyal medya ve whatsapp mesaj yazarak iletişime geçebilirsiniz.

Dizilere Ana Sponsor Reklamı Vermek İçin Bizi Arayın

Kuşak reklam ürün tanıtımı için oldukça önemlidir. Hazırlanan reklam yayın akışında sesli olması kişiler izlemese bile sesle markayı ve sloganı hafızada bırakacaktır. Ajanslar için kuşak reklam sesli olması ayrı avantaj sağlamaktadır.

Kuşak reklamları sesli olarak yayımlanan çoğunluk ana sponsor reklamlarında etkili marka içeriği önemlidir. Tercihiniz aktüel medya olarak değerlendirmek isterseniz. Çalışmalarımıza deneyimlerimizden fayda sağlayacağınız birçok reklam tanıtım filmlerimizi inceleyerek doğru adreste olduğunuzu görebilirsiniz.

Kuşak reklam 5 saniyeden başlayıp 50 saniye kadar çıkabilir. Bu reklama bağlı süredir. Reklam süresi saniyelere göre maliyeti ayarlanmaktadır. Yayında 1 saniye olan 1 tl ise 50 saniye 50 tl gibi ayarlanmaktadır. Süresine göre maliyeti ayarlanmaktadır. 5 Saniyede olabilir 30 saniyede yapılan kuşak reklam vardır.

Kuşak reklam, bant reklam, ana sponsor reklamları, radyo reklam, sosyal medya ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız..