Kategoriler
Genel

Bir Zamanlar Çukurova Tv Reklamı Ver

Bir zamanlar çukurova tv reklamı ver. Atv ekranlarında her perşembe akşamı izleyicisiyle buluşan bir zamanlar çukurova dizisine bant ve kuşak reklam vererek marka ve ürün tanıtımında markanızın büyümesinde reklam kuşaklarının büyük rol oynadığını göreceksiniz.

Bant reklam tv reklamları arasında en etkili ve başarılı reklam çeşitlerinden sadece birisidir. Program veya dizi devam ederken ekranın alt kısmında maksimum 8 saniye yer alarak izleyicinin dikkatini çekerek etkili sonucu getirmektedir. En çok izlenen programlar ve dizilerin seçimi de önemlidir.

Markanızın büyümesinde dizi ve programlara reklam vererek birçok kitleye ulaşarak markanızın tanıtımında en iyi sonucu müşterilerimize sunarak birlikte kaliteli sonuçlar almaya devam etmekteyiz. Peki sizlerde bizimle çalışmak ister misiniz ?

Aktüel medya olarak birçok reklam içeriğimizle müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Yılların verdiği tecrübelere dayanarak bant reklam, kuşak reklam, ana sponsor reklamları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova Tv Reklamı Ver

Bant Reklam nedir ?

Tv yayım akışı devam ederken program içinde alt kısımda sessiz ve görsel olarak çıkan reklam bant reklamdır. Çok izlenen programlarda geniş kitlenin izlediği dizilerde ürün tanıtımı bant reklam ile uygulanmaktadır. Görsel içeriği güzel olan bant reklam izleyicinin dikkatini çekerek marka için büyük faktör kazandırmaktadır. Doğru reklam doğru kanal ve program sizlere fayda sağlayacaktır.

Bu tür çalışmalar dizi ve program içinde 8 saniye ve 10 saniye yayımlanmaktadır. Ücretlendirmeleri her dizi ve program için değişiklik göstermektedir. Ücret hesaplaması yapılırken her 1 saniye karşılığı bedel 8 ile çarpılarak toplam bedel alınır.

Tv akışı devam ederken ekranın % 20 şerit şeklinde kaplamaktadır. Ölçüleri 1920 x 220 kullanılmaktadır.

Atv Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Bant Reklam, Kuşak Reklam, Ana Sponsor, Diğer Reklamlar İçin Bilgi Almak Ve Reklam Vermek İçin Aktüel Medya Ajansımıza Ulaşabilirsiniz.