Kategoriler
Genel

Baraj Dizisi Tv Reklam Ver

Baraj dizisine tv reklam ver salı akşamları fox tv de seyircisi ile buluşan baraj dizisine bant reklam, kuşak reklam, ana sponsor olarak marka ve ürün tanıtımında geniş kitlere reklam vererek markanızı büyütebilirsiniz.

Bant reklamı ver markanızın tanıtımını sağlayın

Tv yayım akışı devam ederken program içinde alt kısımda sessiz ve görsel olarak çıkan reklam bant reklamdır. Çok izlenen programlarda geniş kitlenin izlediği dizilerde ürün tanıtımı bant reklam ile uygulanmaktadır. Görsel içeriği güzel olan bant reklam izleyicinin dikkatini çekerek marka için büyük faktör kazandırmaktadır. Doğru reklam doğru kanal ve program sizlere fayda sağlayacaktır.

Bu tür çalışmalar dizi ve program içinde 8 saniye ve 10 saniye yayımlanmaktadır. Ücretlendirmeleri her dizi ve program için değişiklik göstermektedir. Ücret hesaplaması yapılırken her 1 saniye karşılığı bedel 8 ile çarpılarak toplam bedel alınır.

Aktüel medya olarak birçok reklam içeriğimizle müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Yılların verdiği tecrübelere dayanarak bant reklam, kuşak reklam, ana sponsor reklamları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Baraj Dizisi Tv Reklam Ver