Kategoriler
Genel

Bant Reklam Fiyatları

Bant reklam fiyatları tv de yayımlanan reklamlar arasında en çok tercih edilen bant reklamları fiyatından daha çok hangi zaman dilimi ve hangi dizi, programlarda sizin markanızı büyütmede yardımcı olacağını seçmekte fayda olduğunu düşünüyoruz. Marka tanıtımında geniş kitleye ulaşmak için kaliteli işleri ve doğru ayın akışını seçmek siz değerli müşterilerimizin ürünlerinizin daha çok kitleye ulaşmasında fayda sağladığını göreceksiniz. Uzun yılların verdiği tecrübemizden memnun kalmak için bizimle mutlaka iletişime geçiniz. Deneyimlerimizi sizlerle paylaşarak en iyi sonuçları almanızda kaliteli hizmet ve doğru reklam ve doğru yayım akışının faydalarının farkını göreceğinizi düşünüyoruz.

Bant Reklam Fiyatları

Bant reklam nedir ?

Tv yayım akışı devam ederken program içinde alt kısımda sessiz ve görsel olarak çıkan reklam bant reklamdır. Çok izlenen programlarda geniş kitlenin izlediği dizilerde ürün tanıtımı bant reklam ile uygulanmaktadır. Görsel içeriği güzel olan bant reklam izleyicinin dikkatini çekerek marka için büyük faktör kazandırmaktadır. Doğru reklam doğru kanal ve program sizlere fayda sağlayacaktır.

Bant reklam fiyatları nasıl hesaplanır ?

Bu tür çalışmalar dizi ve program içinde 8 saniye ve 10 saniye yayımlanmaktadır. Ücretlendirmeleri her dizi ve program için değişiklik göstermektedir. Ücret hesaplaması yapılırken her 1 saniye karşılığı bedel 8 ile çarpılarak toplam bedel alınır.

Tv akışı devam ederken ekranın % 20 şerit şeklinde kaplamaktadır. Ölçüleri 1920 x 220 kullanılmaktadır.

Tv bant ve şerit reklam olarak ürünlerinizi tanıtım ve markanızı farklılaştırmak ve markalaştırmak için medya planı yaparak markanızı hedef kitleye en iyi şekilde tv reklam kampanyaları ile gerçekleştiriyoruz.

Tv mecrasında yapılan ürün tanıtımları üreticiden tüketiciye güven vererek satışı arttırmaktadır. Markayı markalaştırırken sunun oldukça önemlidir.

Bant reklam, kuşak reklam, sosyal medya, radyo reklamları ve birçok reklam için ve hizmetlerimize göz atmak için linke tıklamayı unutmayınız.